Ženklo paieška


Navigacija  
Pradžia Terminai, žodynas
Ženklas.LT - Darbo saugos ir sveikatos ženklai
Aliuminio kompozitinė plokšte

Aliuminio kompozicinė plokštė - tai du kartus sutvirtinti aliuminio ir polietileno sluoksniai tarp jų. Plokštės skirtos lauko darbams. Dėl savo lengvumo, plačiai naudojama kaip pastatų fasadų danga. Šios plokštės neapkrauna fasado masyvo.
Plokštės pagamintos Didžiojoje Britanijoje, bei atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, europinius standartus bei sertifikatus. Plokštės suteikiama net 20 metų garantija.

PANAUDOJIMO SRITYS
Pastatų fasadai
Daugiabučių renovacija
Lauko ženklai ir skydai
Stogų danga
Rekonstrukcijose

•    ACP pasižymi pritaikomumu. Tai reiškia, kad nėra jokių apribojimų projektuojant ir montuojant šias plokštes.  
•    ACP medžiaga yra labai standi, atspari smūgiams, lūžiams ir slėgiui.  
•    Pasižymi aukštu atsparumu lenkimui ir irimui.
•    Priešgaisrinės savybės atitinka pagal pageidavimą B1 arba A2.  
•    Lengvumas, aukščiausio laipsnio tvirtumas ir lygus paviršius lemia mažiausias išlaidas tvirtinimo elementams.
•    Klimato poveikiui atsparūs paviršiai.
•    Sugeria vibraciją, todėl nebereikalinga papildoma garso izoliacija.
•    Nesunkiai formuojama naudojant paprastus, tradicinius įrankius.
•    Didelių išmatavimų lakštai suteikia galimybę pagreitinti montavimą, mažinti kaštus ir tiksliai numatyti projekto pabaigos datą.
•    Nekenksmingas aplinkai, visos medžiagos gali būti pakartotinai perdirbtos.

1.    Saugantis nuo korozijos apatinis lako sluoksnis;
2.    Sauganti nuo korozijos plėvelė;
3.    Labai patvarus aliuminio lakštas, saugantis nuo korozijos;
4.    Šerdinis plastiko lakštas, apsaugantis nuo ugnies (netoksiškas);
5.    Labai patvarus aliuminio lakštas, saugantis nuo korozijos;
6.    Apatinis lako paviršiaus PVDF sluoksnis.
7.    Viršutinis lako paviršiaus PVDF sluoksnis.
8.    Blizgus lako paviršiaus PVDF sluoksnis.
9.    Apsauginė plėvelė

 
ES ekologinis ženklas

2010 m. liepos 1 d. įsigalioja naujos ES ekologiško maisto ženklinimo taisyklės, taip pat reikalavimas naudoti naują ES ekologinį ženklą. Dabar ES valstybėje narėje pagamintų fasuotų ekologiškų produktų, atitinkančių reikalingus standartus, pakuotes bus privaloma ženklinti „Europos lapu“ . Kartu su ES ženklu galės būti naudojami ir kiti privatūs, regioniniai ar nacionaliniai ženklai. Nefasuotų ir importuotų ekologiškų produktų pakuotes žymėti „Europos lapu“ nėra privaloma. Naujose ženklinimo taisyklėse ne tik nustatytas šio ženklo naudojimas, bet ir reikalaujama nurodyti produktų sudėtinių dalių pagaminimo vietą bei už tikrinimus atsakingos įstaigos kodą. Veiklos vykdytojams suteikiamas dvejų metų pereinamasis laikotarpis, per kurį jie turi pradėti taikyti šias naujas ženklinimo taisykles. Dar vienas pasikeitimas – pirmą kartą sudarytos ES ekologinės akvakultūros taisyklės.

 
Šilkografija

Šilkografija - tai trafaretinės spaudos technika. Šilkografijos atspaudai gaunami iš šilko tinklelių padarius trafaretus, kurie praleidžia dažus. Šis spaudos būdas paprastai rekomenduojamas, kai užsakomas mažas gaminių kiekis (50 -100 vnt.), ir atliekamas ant jau pagamintos produkcijos (pvz., maišelių, dėžučių ar kt.).

 
Sertifikavimas

Sertifikavimas – tai kokybės atitikties laidavimo procedūra, kuria trečioji šalis, valstybės įgaliota akredituota arba notifikuota institucija, pateikia rašytinę garantiją, suteikiančią papildomą pasitikėjimą, kad gaminys, paslauga, procesas ar sistema tikrai atitinka standartuose ir teisės aktuose nustatytus kokybės reikalavimus. Taip pat gaminiai yra žymimi atitinkamais ženklais.

 
Darbų sauga

darbų sauga - occupational safety, industrial safety
visos priemonės, kurių imamasi ar numatoma imtis bet kurioje darbo vietoje, norint apsaugoti darbuotojus nuo profesinės rizikos arba ją sumažinti
darbuotojų sauga ir sveikata, darbuotojų apsauga - occupational safety and health, labour protection, OSH, worker protection workplace protection
visos prevencinės priemonės, skirtos darbuotojų darbingumui, sveikatai ir gyvybei išsaugoti, kurios naudojamos ir planuojamos visuose įmonės veiklos etapuose, kad darbuotojai būtų apsaugoti nuo profesinės rizikos arba ji būtų kuo mažesnė

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 5

Reklama

Reklaminis skydelis

Pirkinių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias