Ženklo paieška


Navigacija  
Pradžia D.U.K Užsakymo įforminimas
Užsakymo įforminimas Array Spausdinti Array  El. paštas
DUK - Examples

    Peržiūrėkite savo krepšelio turinį. Jūs galite atlikti pataisas lauke „kiekis” ir paspausti migtuka„perskaičiuoti"  arba pasinaudojas mygtuku „Ištrinti”. Jei jums reikia grįžti į prekių katalogą, spauskite „Tęsti pirkimą”. Nusprendę užsakyti spauskite mygtuką „Užsakyti”.  
    Jei jūs užsakote prekes pirmą kartą, užpildykite užsakymo formą, kurioje nurodykite, kokiu adresu Jums pristatyti prekes. Pasirinkite mokėjimo formą.
    Jei esate užsiregistravę, tiesiog prisijunkite ir jums nereikės pildyti užsakymo formos iš naujo. Atnaujinę užsakymo formą spauskite mygtuką „Siųsti ”.
    Užsakymo įforminimui pabaigti būtina patvirtinti užsakymą. Patikrinę kontaktinius duomenis ir užsakomų prekių sąrašą spauskite mygtuką „Patvirtinti”.
    Po užsakymo patvirtinimo sistema jums praneš, ar užsakymas priimtas ir suteiks informaciją, kada jūsų užsakytos prekės bus pristatytos. Tokį pat pranešimą gausite į savo nurodytą elektroninio pašto dėžutę. Jei kiltų klausimų ar sandėlyje laikinai nebūtų jums reikalingų prekių, mūsų konsultantas nedelsdamas su jumis susisieks. 

 

 

 

Reklama

Reklaminis skydelis

Pirkinių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščiasŽenklų galerija